środa, 2 marca 2011

Tortilla

Na początek miła wiadomość: po długim czasie oczekiwania, mój blog został włączony do akcji " Weganizm. Spróbujesz?". Zajawka mojego bloga została umieszczona na liście pozostałych blogów biorących udział w programie, to link. Taki oto obrazek od dzisiaj będzie ozdabiał mojego bloga


Informacja ta ucieszyła mnie, fajnie wiedzieć, że to, co się robi i w co się wkłada serce jest widzialne i może przynieść jakieś dobre rzeczy. W tej miłej atmosferze nawet zapomniałam o pracy oraz zmęczeniu i narysowałam coś. Co prawda to niewielka rzecz - autoportret podczas smażenia tortilli (szczególnie oczy wyszły podobne do moich ;), który umieściłam w kolażu ilustrującym przepis na to danie. Przepis znalazłam na opakowaniu mąki kukurydzianej, oczywiście go zweganizowałam.

 Najlepszym farszem do tej tortilli jest kotlet z ciecierzycy oraz wszelakie surowe warzywa. U mnie akurat były ogórki konserwowe oraz kiełki, fajnie też posmarować ją jakimś sosem (czosnkowym albo pomidorowym). Oto tradycyjna dokumentacja fotograficzna4 komentarze:

 1. Zgłaszam się jako kolejna wyznawczyni Twojego blogu :) Rysunki precudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeleciałem wzrokiem na razie (przejrzę jeszcze dokładnie) po notkach i zaciekawił mnie czekoladowy blok. Narobiłaś smaka ;). Rysunki świetne. Sprawiają, że blog staje się niepowtarzalny. Miło, że blogosfera wegańska się poszerza. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  pierwszy raz trafilam do Ciebie, szkoda że tak późno ale dobrze że w ogóle :-)
  Super że dołączyłaś do programu :-)

  ps. zapraszam do siebie
  edysqa

  OdpowiedzUsuń
 4. nie zapisał się link :(
  www.cobylonaobiad.blox.pl

  edysqa

  OdpowiedzUsuń